Gündem Haberleri

  Karısını 9 kadınla aldatmış

  Hürriyet Haber
  07.12.2009 - 11:31 | Son Güncelleme:

  ABD’li efsane golfçü Tiger Woods’un yaptığı trafik kazasının ardından İsveçli model karısını 9 kadınla aldattığı iddia ediliyor. Kadınların 4’ü ortaya çıktı.

  Tiger Woods’un haremi / Foto Galeri

   

  Woods ve eşi Elin Nordegren / Foto Galeri

   

  Dünya, eşi Elin Nordegren ile kavga ettikten sonra kaza yapan dünyanın en çok kazanan sporcusu Tiger Woods’ın “ihanet skandalı”nı konuşmaya devam ediyor. Üç kadınla yasak aşk yaşadığı ortaya çıkan 33 yaşındaki golfçü Woods’la ilgili yeni iddialar, İngiliz News of the World gazetesinden geldi.

   

  Metreslerin sayısı gazetenin manşetine çıkan bir başka barmenle birlikte 4’e yükseldi. Ancak gazete bu sayının 9 olduğunu öne sürüyor. İşte Tiger’ın kadınları:

   

  Rachel Uchitel: Tiger’ın ilk ortaya çıkan sevgilisi. Barmenlik ve mankenlik yapıyor. Tiger ile ilişkilerinin detaylarını anlatmaması için golfçüden 1 milyon dolar aldığı iddia ediliyor.

  Jamie Jungers: Bikini modeli. İlişkilerinin 2 yıl sürdüğünü iddia ediyor. Tiger’ın eşi Elin’e benzerliği ile dikkat çekiyor.

  Mindy Lawton: En son ortaya çıkan sevgilisi... Barmenlik yapıyor. Tiger’ın karısı hamileyken kendisiyle ilişkisi olduğunu iddia ediyor. “Ona aşık oldum ama tek istediği seksmiş” diyor.

  Jamie Grubbs: Uchitel’in ardından ortaya çıkan bir başka bikini modeli. Mindy ile aynı zamanlarda kendisiyle ilişki kurduğunu iddia ediyor

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı