Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Karımı taciz etti dersini verdim

  ALİ AKSOYER / DHA
  14 Ocak 2011 - 23:05Son Güncelleme : 14 Ocak 2011 - 23:05

  Kayıp işadamı işkenceye uğramış halde hastanede bulundu. 4 adamıyla birlikte yakalanan aile dostu İhsan K. “Onu, eşimi taciz ettiği için kaçırdım ve hak ettiği dersi verdim” dedi.

  istanbul Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı’na dün başvuran Jelana Y., işadamı eşi Cemal Y.’nin kayıp olduğunu, hayatından endişe ettiğini bildirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, dövülüp işkence yapılan bir kişinin hastaneye başvurması üzerine alarma geçti. Ailece görüşüyorlar

  Hastaneye başvuran kişinin, kayıp işadamı olduğu anlaşıldı. Cemal Y. hastanede polise verdiği ifadesinde şu iddialarda bulundu: “Bakırköy’de sabah kimliği belirsiz 4 kişi tarafından kaçırıldım. Arnavutköy’de bir eve götürüldüm. Zorla tutulduğum bu eve daha önceden tanıdığım ve ailece görüştüğümüz İhsan K. geldi. Beni hep birlikte dövdüler, işkence yaptılar, ardından ormanlık alana bıraktılar. Bir taksiye binerek hastaneye geldim.” Polis bu ifade üzerine İhsan K. ile arkadaşları Sedat T., Bünyamin P., Ramazan A. ve Muhammet U.’yu gözaltına aldı. İhsan K., ifadesinde, “Cemal Y.’yi eşi Sibel’i taciz ettiği için kaçırdığını ve hak ettiği dersi verdiğini” söyledi. Cemal Y. taciz iddialarını kabul etmedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı