Gündem Haberleri

  Karım hamile beni bitirdiniz

  Halit AYDINGÖZ
  10.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hüsnü Şenlendirici, önceki gece sıkı bir takip sonucu Ece Gürsel ile birlikte görüntülenince isyan etti: "Karım altı aylık hamile, beni bitirdiniz!"

   

  Kırmızıda da durmadı

  Son dönemde adı birlikte anılan klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici ile manken Ece Gürsel, önceki akşam Yeşilköy'deki bir barda düzenlenen doğum günü partisine katıldı. Çift gecenin sonunda oradan Şenlendirici'nin jeep'iyle ayrıldı. Ancak Şenlendirici, peşindeki gazetecileri fark edince gaza bastı. Sahil yolunda hiçbir kırmızı ışıkta durmadan yol alan klarnetçi, Karaköy'de frene basmak zorunda kalınca görüntülendi. Şenlendirici, sonrasında da gazetecilere "Beni takip edin, size açıklama yapacağım" dedi.

   

  Nasıl hesap veririm

  Taksim Alman Hastanesi'nin bahçesine kadar süren takip sonunda ikili araçtan indi. Hüsnü Şenlendirici, "Bravo size, bilseydim kaçmazdım. Ben evliyim ve altı aylık hamile bir eşim var. Beni bitirdiniz. Biz sadece arkadaşız, Ece Hanım'ı evine bırakıyorum, hepsi bu" dedi. Ece Gürsel ise yüzünü gizlemesinin nedenini, "Yüzümü gizledim, çünkü sizin çektikleriniz yanlış anlaşılır. Ben o zaman erkek arkadaşıma nasıl hesap veririm" diye açıkladı.

   

   

  Karaköy'deki ışıklarda jeep içinde panik halde yakalanan ikili, daha sonra gazetecileri davet ettikleri yerde açıklama yaptı.

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı