Gündem Haberleri

  "Karım başkasıyle birlikte"

  Hürriyet Haber
  20.05.2011 - 10:23 | Son Güncelleme:

  Fatmagül'ün Suçu Ne heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelecek.

  İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI - WEB TV                            

  Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde;                      

  Gül Mutfağı'na açılış gününde gönderilen çiçek, tüm ailenin huzurunu kaçırmaya yeter.      

  Bu çiçeğin hesabını Mustafa’dan sormak isteyen Kerim’i sakinleştirmek hiç kolay olmaz. Kerim ile Mustafa arasındaki intikam ateşi yeniden alevlenirken, bu durumu keyifle takip eden tek kişi Münir’dir.

  Geçen zaman içinde Salih’le gizlice görüşmeye devam eden Mukaddes kendi sonunu elleriyle hazırlar ve Rahmi’ye yakalanır. Rahmi’nin tepkisi, Münir’in sabırla beklediği büyük fırsatı ayağına kadar getirir. Avukat Kadir’le görüştükten sonra psikolojisi iyice bozulan Vural ise hastaneden kaçmaya çalışır. Bu olay, Vural’ın Yaşaranlar cephesindeki en zayıf halka olduğunu bir kez daha ispatlar. Meltem’in boşanma davasını açmasıysa, Selim’in hapishanedeki günlerini daha da zorlaştırır.

  Siyasi kariyerinin sona ermesinin suçlusu olarak Yaşaranları gören Turaner bey, Yaşaranlara karşı gizli savaşını resmen başlatır. Bu yeni cephe karşısında, Reşat Yaşaran’ı çok zor günler beklemektedir.

  Fatmagül ile Kerim arasında çiçekle başlayan gerginlik, evlerine yapılan saldırıyla son noktasına ulaşır. Fatmagül dışında herkes için yaşanan olayların arkasındaki tek şüpheli Mustafa’dır. Fatmagül’ün Mustafa hakkındaki yorumları, Kerim’in öfkesine kıskançlığı da ekler. Mustafa’yla arasındaki tüm hesapların kapandığını düşünen Fatmagül büyük bir yanılgı içindedir.                

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı