ADANA HABERLERİ

Karikatürist müdür sergi açtı

DHA
31.03.2016 - 14:12Son Güncelleme :
DHA

 

ADANA İl Halk Kütüphanesi'nin karikatürist Müdürü Selim Arslan, 52. Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında sergi açtı.
Müdür Arslan'ın 23'üncü sergisi olan çalışma, İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü'nde izlenime sunuldu. Serginin açılışına Adana Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Ertaş da katıldı. Sergiyi gezen Vali Yardımcısı Ertaş, karikatürist Müdür Selim Arslan’ı kutladı.
Vatandaşlar, öğretmenler ve öğrencilerden büyük ilgi gören sergide ağırlıklı olarak kitap okumanın önemini mizahi açıdan anlatan karikatürler yer alıyor.
Müdür Arslan, amacının çizdiği karikatürler yoluyla kitap ve kütüphaneye dikkat çekmek olduğunu söyledi. Arslan, serginin nisan ayı boyunca açık olacağını belirterek, tüm vatandaşları davet etti.

ADANA,(DHA)(31.3.2016 FOTOĞRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Karikatürist müdür sergi açtı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 14 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karikatürist müdür sergi açtı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı