ÇORUM HABERLERİ

Kargı’da Cumhuriyet Çoskusu

IHA
29.10.2015 - 15:59Son Güncelleme :

KARGI'DA CUMHURİYET BAYRAMI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER KUTLANDI

IHA

Çorum’un Kargı ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Etkinlikler ilk olarak Kargı Kaymakamı Ali Erdoğan’ın makamında kutlamaları kabul etmesiyle başladı. Etkinliklere, Kaymakamı Ali Erdoğan, Belediye Başkanı Zeki Şen, İlçe Jandarma Komutanı J. Üst. Teğ. Süleyman Erden, İlçe Emniyet Amiri Komiser Y. Fatih Ertekin, gaziler, kurum müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Daha sonra tören alanına giden protokol üyeleri burada okulların hazırlamış olduğu halkoyunları, şiir ve gösterileri izlediler. Cumhuriyet konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Kaymakam Ali Erdoğan, İlçe Jandarma Komutanı J. Üst. Teğ. Süleyman Erden, Belediye Başkanı Zeki Şen ve Cumhuriyet Savcısı Engin Kapsal tarafından verildi.
Tören geçişinin ardından kutlamalar son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Kargı’da Cumhuriyet Çoskusu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kargı’da Cumhuriyet Çoskusu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı