AYDIN HABERLERİ

Karayolları Başkanın İnadına Dayanamadı

IHA
29.10.2015 - 09:10Son Güncelleme :

KOÇARLI İNCİRLİOVA KARAYOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

IHA

AK Parti Koçarlı İlçe Başkanı Serkan Yılmaz’ın girişimleri sonucunda Koçarlı-İncirliova karayollarında çalışmalara başlandı.
Koçarlı İncirliova arası yol çalışmaları başladı. 24 metre genişliğinde yapılacak yolun hafriyat çalışmaları başladı. Yol çalışmaları yerinde inceleyen Ak Parti İlçe Başkanı Serken Yılmaz, “Uzun zamandır yolun acilen yapılması gerektiğini söylüyorduk. ‘Biz bu yolun yapılması için yedi yirmi dört kapılarını çalacağız’ demiştim. Bu yol Koçarlı’mız için çok önemli. Yapılması için günde iki defa Karayolları Genel Müdürünü aradım. Aramalarım sonucunda yolumuzun genişletilmesi için çalışmalar başlatıldı. Mevcut yolumuz çift gidiş geliş, ayı anda köprülerimizin de genişletilecek. Koçarlı`mızın gelişmesi, dışarıdan insanların yatırım yapması çekici taraflarından bir tanesi yol olduğuna inanıyoruz. Koçarlı’mız için ne yapılması gerekiyorsa biz gece gündüz hazırız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Karayolları Başkanın İnadına Dayanamadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 09 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karayolları Başkanın İnadına Dayanamadı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı