KONYA HABERLERİ

Karatay’da konferans günleri başladı

DHA
31.03.2016 - 16:14Son Güncelleme :
DHA

KONYA, (DHA) - KARATAY Belediyesi ve KTO Karatay Üniversitesi işbirliği ile her yıl yapılan 4’üncü Karatay Konferansları’nın ilki yoğun bir katılımla başladı. 

Karatay Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen ve KTO Karatay Üniversitesi Rehberlik Koordinatörü Ali Bozgedik tarafından sunulan konferansa Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Belediye Meclis Üyeleri, Akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Öğrencilere sunum eşliğinde "Her şey Aslına Rücu Eder" adlı Sınav Motivasyonu konferansını veren Ali Bozgedik, sınava iki ay kala bahar handikaplarından kurtulan ve gerçekten sınava yönelen öğrencinin çok iyi sonuçlar alabileceğini söyledi. Çeşitli örneklemelerle öğrencilerin sınava olan motivasyonunu ve gelecekte nasıl bir mesleği seçmesi gerektiği konusunda bilgiler veren Ali Bozgedik, öğrencilerin geleceğe hazırlanması konusunda ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını belirtti. 

Konferansın sonunda söz alan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay Konferansları'nın 4'üncüsünü yine KTO Karatay Üniversitesi ile birlikte yaptıklarını ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti. Aradığınız mesleği yapabilmek ve mesleğinizde en iyisi olabilmek için öğrencilere kendilerini çok iyi yetiştirmeleri gerektiğini dile getiren Hançerli, "Ülkemizin sizlere ihtiyacı var. Birçok meslek dalında görevler alıp bu ülkeye hizmet edecek ve vefa borcunuzu ödeyeceksiniz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Karatay’da konferans günleri başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 16 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karatay’da konferans günleri başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı