« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kararlılığımızla kazandık

Galatasaray Cafe Crawn Başantrenörü Oktay Mahmuti, “Kararlılığımızı maçın sonuna kadar yaydık ve bunun meyvesini aldık” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mahmuti, Olin Edirne maçının ardından yaptığı açıklamada, karşılaşmanın zorlu geçeceğini bildiklerini ifade ederek, rakibin oyun disiplinine satık bir takım olduğunu söyledi.

Takımlarının kararlılıklarını maçın geneline yaydığını belirten Mahmuti, “Kararlılığımızı maçın sonuna kadar yaydık ve bunun meyvesini aldık. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Zor bir maç oldu. Maçın kalitesi üst seviyede değildi ama mücadele üst düzeydeydi” diye konuştu.

Olin Edirne Başantrenörü Gökhan Taştimur da maça iyi başladıklarını, ancak 3. ve 4. periyotlarda hücumda etkili atışlar yapamadıklarına işaret ederek, “ Son iki çeyrekte 10 üçlüğümüzde sayı alamadık. Sayı atamamamız, müdafaada verimi düşürünce eşleşmelerde başarı gösteremedik. Aradaki fark az omasına rağmen oyuncuların 20-25 sayı farkla yeniliyormuş gibi oynadı. Galatasaray, sert ve başarılı savunma yaptı. Hücumda tecrübesini ortaya koyarak, net bir galibiyet aldı. Hem ligde hem de kupada ilk kez mücadele ediyoruz. Her maçtan tecrübe kazanıyoruz. Artık ligdeki maçlarımıza bakacağız” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler