KONYA HABERLERİ

Karapınarlılar derneğinin "Arabaşı" etkinliği

AA / Fahri Mithat Korkusuz
29.02.2016 - 11:29Son Güncelleme :

- "Karapınarlılar Derneği"nin düzenlediği "Arabaşı" etkinliğine çok sayıda ilçe sakini katıldı

Karapınarlılar derneğinin Arabaşı etkinliği
AA / Fahri Mithat Korkusuz

KONYA (AA) - Konya'da yaşayan Karapınarlıların kurduğu, "Karapınarlılar Derneği" üyeleri memleketlerinde düzenlediği "Arabaşı" etkinliğine çok sayıda ilçe sakini geldi.

Karapınar'da bulunan bir kafe de düzenlenen etkinlikte ilçe sorunları ele alınırken, gelenlere yemek olarak da "Arabaşı" ikram edildi.

Karapınarlılar Derneği Başkanı Fikret Danış, "Konya'da yaşıyor olsak da memleketimiz ile bağlarımızı koparmadık" diyerek, Karapınar’ın sorunlarının çözümü için kendilerine düşen görevi en iyi şekilde yapacaklarını dile getirdi.

Başkan Danış ayrıca, "Son 10 yılda gösterdiğimiz gelişmeler hepimiz mutlu ediyor. Özellikle enerji alanındaki Karapınar’ın önemli durma gelmesi mutluluk verici. Birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece bizleri daha güzel günler bekliyor" dedi.

Düzenlenen proğrama ilçe Kaymakamı Mustafa Karaca, Belediye Başkanı Mehmet Yaka'nın yanı sıra, ilçeki kamu dairelerinde görev yapan devlet memurları ile bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Karapınarlılar derneğinin "Arabaşı" etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 11 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karapınarlılar derneğinin "Arabaşı" etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı