KOCAELİ HABERLERİ

Karaosmanoğlu, “Müteşebbis Ruhu Ortaya Çıkaralım”

IHA
18.08.2015 - 15:28Son Güncelleme :

TÜMSİAD KOCAELİ ŞUBESİ YÖNETİMİ, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU'NU ZİYARET ETTİ.

IHA

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi Yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na konuk oldu.
TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı Erdoğan Yılmaz ve yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Nezaket amaçlı geçen birliktelikte, ülkenin son durumu ve ekonomik anlamda girişimcilik anlayışının nasıl gelişeceği hakkında fikir alışverişi yapıldı. Başkan Karaosmanoğlu ziyarette TÜMSİAD yönetim kuruluna, “Müteşebbis ruhu ortaya çıkarmak için gerek üyelerimizi, gerekse şehrimizin gençlerini cesaretlendirelim. Dünya’daki ekonomik yarışta yeni fikirlerin oluşması için genç kuşağın enerjisine ihtiyaç duyuyoruz” dedi.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmaoğlu, “Özellikle sizlerin oluşturduğu sanayici ve iş adamları derneklerinin, küresel rekabette daha etkin ve güçlü olmak için üyelerine gerekli bilgi transferini iyi yapması gerekiyor. Ülke insanımızın yeteneği, iş adamlarımızın rekabette daha güçlü olması, inanıyorum ki ihracat hedeflerine ulaşmamızda bize katkı sağlayacaktır. Dünyadaki ekonomik gelişmelerinin iyi okunmasının da önemini sizler çok iyi biliyorsunuz. Amaçlanan hedeflere ulaşmada ve ülke istikrarına sizlerin büyük katkısı olacak” şeklinde konuştu.
Başkan Karaosmanoğlu, TÜMSİAD üyeleriyle birlikte farklı konularda da fikir alışverişi yaparken, yerel yönetimlerin bölge ekonomisine yaptığı katkının da önemli olduğunu vurgulandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Karaosmanoğlu, “Müteşebbis Ruhu Ortaya Çıkaralım” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karaosmanoğlu, “Müteşebbis Ruhu Ortaya Çıkaralım” haberi güncellenecektir.

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

18 Şubat 2018, Pazar
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  07:44
 • Öğle
  13:20
 • İkindi
  16:15
 • Akşam
  18:45
 • Yatsı
  20:04
Sayfa Başı