Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karan bize geldi

G.Saray Başkanı’nın suçlamalarını yakışıksız bulduklarını yayınladıkları bildiride dile getiren sarı lacivertliler, "Kulübümüz, Ümit Karan konusunda kural ya da etik dışı hiçbir davranışta bulunmadığından son derece müsterihtir" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
EZELİ rakipler Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki Ümit Karan krizi devam ediyor... Özhan Canaydın’ın önceki gün yaptığı açıklamada, oyuncularının aklını çelmekle itham ettiği sarı lacivertliler, dün yayınladıkları bildiriyle Canaydın’a yanıt verdi ve "Ümit Karan’ın transfer görüşmesi için kendilerine geldiğini" belirtti.

Kendisine ilettik

Fenerbahçe, konuyla ilgili kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada "Fenerbahçe Kulübü, Ümit Karan’ın takımından ayrılmak istediği ve takımında mutlu olmadığına ilişkin gelen başvuru üzerine, futbolcunun bu durumunu öncelikle kendi kulübüyle görüşmesi ve kulübünün, futbolcunun ayrılma isteğine olumlu bakması halinde Galatasaray ile doğrudan görüşeceğimizi konunun ilgilisine bildirmiştir.

Bilahare Sayın Canaydın’ın açıklamaları ile teyit ettiği üzere, futbolcu ile kulübü arasındaki karşılıklı görüşmelerin ardından Galatasaray Kulübü’nün, futbolcunun takımda kalacağını açıklamasıyla, konu bizim için bu aşamada kapanmıştır" denildi.

Kanaatini dile getirmiş

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın’ın "Futbolcumuzun aklını çelmiş olabilirler. Eğer böyle bir şey yapmışlarsa onları kendi vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum. Bundan dolayı da Fener’e kırgınım" eleştirilerine de bildiride yanıt veren sarı lacivertliler, "Sayın Canaydın’ın sadece kişisel kanaate dayalı düşüncesini dile getirerek kulübümüzü etik dışı davranmakla suçlamasını yakışıksız bulduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız. Kulübümüz, bu noktada kural ya da etik dışı hiçbir davranışta bulunmadığından son derece müsterihtir" ifadeleri yer aldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz