BURDUR HABERLERİ

Karamanlı Belediyesine yeni otobüs

AA / Murat Çoban
24.02.2016 - 09:31Son Güncelleme :
AA / Murat Çoban

BURDUR (AA) - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Karamanlı Belediyesine otobüs hibe etti.

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, otobüsün tüm bakımlarının İETT tarafından yapıldıktan sonra belediyeye teslim edildiğini söyledi.

Aracın özelliklerinden bahseden Başkan Selimoğlu, 39 yolcu kapasitesi bulunan otobüste, otomatik vitesli, klimalı ve engelliler rampasının bulunduğunu kaydetti.

Yeni otobüsle özellikle öğrencilere servis hizmeti vereceklerini ifade eden Selimoğlu, “Servis hizmeti veren 2 aracımız vardı. Bu 3'üncü otobüsümüz oluyor. Aracı, ağırlıklı olarak öğrencilerimizin okula gidiş gelişlerinde kullanacağız. Ayrıca, pazara gitmek isteyen yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza yönelik servis olarak hizmet vermeyi hedefliyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Burdur haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Burdur ilinden Karamanlı Belediyesine yeni otobüs hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 09 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karamanlı Belediyesine yeni otobüs haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı