Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karaman'ı bir yere not ettim

Ankaragücü’ndeki görevinden, yönetimin uygulamaları nedeniyle ayrılmak zorunda kalan Hikmet Karaman, geçen hafta içerisinde ise Gençlerbirliği Teknik Direktörü Tomas Doll’la yaşadığı polemik nedeniyle gündeme gelmişti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Doll, “Hikmet Karaman, Kulübümüzün Başkanı İlhan Cavcav’la görüşmesi konusunda beni aradı. Özür diledi. Bu konun dışarıda konuşulduğu gibi olmadığını; gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Ben de meslektaşım olarak anlattıklarını kabul ettiğimi söyledim. İki medeni insan gibi konuştuk. Benim için bir sorun kalmadı, ama tabii ki ben bunu bir yere not aldım” dedi.

Takımının ortaya koyduğu performansla ilgili olarak da değerlendirme yapan Doll, “Biz mücadelemizi çoşkuyla birleştirip, kapasitemizi aşıyoruz. Özellikle son Bursaspor maçında, oyunu ilk dakikadan son dakikaya kadar yüksek tempoda tutmamız bize galibiyeti getirdi.

Bazı maçlarda ilk yarılarda zorluk yaşadık. 2. yarılarda iyi oynadık, ama şimdi mücadeleci, iyi futbolumuzu maçın geneline yayabiliyoruz” şeklinde konuştu. 

Tomas Doll, kaleci Serdar Kulbilge’nin, Bursaspor maçından önce babasını kaybettiğini hatırlatarak, “Serdar, büyük bir profesyonellik örneği göstererek, 1 gün sonra takıma katıldı ve Bursaspor maçında da çok başarılı oldu.  Serdar, gösterilebilecek en büyük saygıyı hak ediyor” değerlendirmesini yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler