KARAMAN HABERLERİ

Karaman GSİM’de Ağustos Ayı Personel Toplantısı

IHA
04.08.2015 - 15:37Son Güncelleme :

KARAMAN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN AĞUSTOS AYI PERSONEL TOPLANTISI İL MÜDÜRÜ HAYATİ KISACIK BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

IHA

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ağustos ayı personel toplantısı gerçekleştirildi.
Spor İl Müdürü Hayati Kısacık başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, 2015 yılında tamamlanması planlanan ve inşaatı başlayan spor tesisleri, daha iyi bir hizmet için ihtiyaç duyulan personelin niteliği, mevcut personelin performansı, hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar, ast-üst ilişkilerine dikkat edilmesi, kılık-kıyafet, mesai saatlerine uyulması ile tesis temizliğinin önemi gibi konular ele alındı. 2015 yılında spor faaliyetlerinin sadece merkezde gerçekleşmediğini belirten İl Müdürü Kısacık, "Artık ilçelerde de görevlendirdiğimiz antrenörlerimiz ile haftanın belirli günleri ilçelere giderek oradaki çocuklarımıza spor eğitimi veriliyor. Bu sayı ileriki zamanlarda antrenör sayımıza göre artacak. Gençlik merkezlerimizde ise üye sayısı her geçen gün artıyor ve gençlerimiz artık daha bilinçli ve istekli bir şekilde Gençlik Merkezimizin faaliyetlerine katılıyor. Karaman’da faaliyete geçen yeni Gençlik Merkezimiz ile toplumdan dışlanmış, kötü alışkanlıklara müptela olan gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve topluma kazandırmak için projelerimiz ve çalışmalarımız devam ediyor” dedi.
Gençlik ve spor personelinin bir bütün içerisinde olmaları gerektiğini ve Karaman’a daha büyük hizmetler vermek için çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirten Kısacık, tüm mesai arkadaşlarına olan güveninin tam olduğunu dile getirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karaman ilinden Karaman GSİM’de Ağustos Ayı Personel Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karaman GSİM’de Ağustos Ayı Personel Toplantısı haberi güncellenecektir.

KARAMAN İLÇELERİ

KARAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:03
 • Guneş
  07:45
 • Öğle
  12:52
 • İkindi
  15:23
 • Akşam
  17:38
 • Yatsı
  19:09
Sayfa Başı