KARAMAN HABERLERİ

Karaman Berberler ve Kuaförler Odası'nın "Arabaşı" gecesi

AA / Murat Özünal
29.02.2016 - 11:41Son Güncelleme :
Karaman Berberler ve Kuaförler Odasının Arabaşı gecesi
AA / Murat Özünal

KARAMAN (AA) - Karaman Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası dernek üyeleri için "Arabaşı" gecesi düzenledi.
Oda Başkanı Selahaddin Pekoğlu'nun bir restoranda düzenlediği programda, bu sene "Arabaşı" gecesinin ikincisini düzenlediklerini hatırlatarak, "Biz esnaf camiasının temsilcileri olarak, sorunlarımızın Ankara’da üst makamlara iletilmesinin yerinin sivil toplum kuruluşları olduğuna inanıyoruz. Esnaf odaları olarak bizler, şikayet değil çözüm üretmek zorundayız. Sözde kalan değil, gerçekleştirilen atılımlar, projeler ve uygulamalar yapmak zorundayız. Üyelerimiz arasındaki anlaşmazlıklar, küskünlükler hiçbir zaman esnafın meselelerine çözüm getirmemiştir" dedi.
Yapılan konuşmaların ardından gelen misafirlere, "arabaşı" çorbası ikram edildi.
Düzenlenen geceye, Karaman Valisi Murat Koca, Karaman Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bayram Uysal ile çok sayıda dernek üyesi ve davetliler katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karaman ilinden Karaman Berberler ve Kuaförler Odası'nın "Arabaşı" gecesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 11 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karaman Berberler ve Kuaförler Odası'nın "Arabaşı" gecesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı