ADANA HABERLERİ

Karalar, Site Başkanlarıyla ‘Çözüm Zirvesi’nde Buluştu

IHA
26 Ekim 2015 - 10:48Son Güncelleme : 26 Ekim 2015 - 10:49

SEYHAN BELEDİYE BAŞKANI ZEYDAN KARALAR, YEŞİLOBA SANAYİ SİTELERİ ÜST BİRLİĞİ OLUŞUMU ADI ALTINDA SİTE BAŞKANLARIYLA İKİNCİ ‘ÇÖZÜM ZİRVESİ’NDE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ilçede farklı branşlarda faaliyet gösteren esnaf gruplarını temsil eden Yeşiloba Sanayi Siteleri Üst Birliği oluşumu adı altında site başkanlarıyla ikinci ‘Çözüm Zirvesi’nde bir araya geldi.
Metal Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirilen toplantıya Seyhan’da farklı üretim sektörlerinde faaliyet gösteren iş kollarının hizmet verdiği sitelerin başkanları katıldı.
Site başkanları, ‘Çözüm Zirvesi’nde belediyenin farklı birimleriyle ilgili talep ve şikayetlerini dile getirdi. Ağırlıklı olarak Temizlik, Zabıta ve Fen İşleri Müdürlüğü’yle ilgili taleplerini dile getiren site başkanları bu tip toplantıların düzenli şekilde gerçekleştirilmesinin yararına değindi.
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ekonomik ve sağlıklı bir işleyişin hem insan, hem şehir, hem ülke, hem de dünyanın en önemli huzur ve güven unsuru olduğunu söyledi. Sosyal hayatta yaşanan huzursuzlukların temelinin ekonomideki olumsuzluklar olduğunu vurgulayan Karalar, “Siz değerli sanayicilerimizle işbirliği yapmaktan mutluyuz. Bu işbirliğimizi de sürekli hale getirerek diğer belediyelere örnek olmak arzusundayız” diye konuştu.
Bürokratlarıyla birlikte sanayinin farklı branşlarında faaliyet gösteren site yöneticileriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Karalar, “Burada sizlerin anlatacağı sorunları bizzat ilgili bürokratımız not edecek ve bugüne kadar aşılamayan problemlerin hangi formülle çözüme kavuşturulabileceği hususunda görüş alış verişinde bulunacağız” dedi.
Her kötülüğün temelinin aslında tamamen ekonomi kaynaklı olduğunu, dünyanın bütün bilim adamlarının bunu böyle söylediğini ifade eden Karalar, "Bir ülkenin ekonomisi iyi değilse en büyük kötülükler oradan çıkar. Dolayısıyla ekonomiye katkıda bulunan üretim yapan, işsizliği azaltan sektör temsilcilerine bizim yardımcı olmamız, işbirliği yapmamız, taleplerinizi yerine getirmemiz zaten olması gereken bir durumdur” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Karalar, Site Başkanlarıyla ‘Çözüm Zirvesi’nde Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 10 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karalar, Site Başkanlarıyla ‘Çözüm Zirvesi’nde Buluştu haberi güncellenecektir.

  ADANA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:10
  • Guneş
   05:53
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   16:36
  • Akşam
   19:31
  • Yatsı
   21:01
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı