ŞANLIURFA HABERLERİ

Karaköprü’de Çöp Konteynerları Yenileniyor

IHA
28.10.2015 - 11:24Son Güncelleme :

karaköprü çöp konteynırlarını yeniliyor

IHA

Karaköprü Belediyesi ilçe genelinde eskimiş olan konteynerlerin yerine daha hafif ve pratik olan yenileri ile değiştirmeye devam ediliyor. Belediye Başkanı Metin Baydilli, "Karaköprü’müz tertemiz, pırıl pırıl bir ilçe olacak” dedi.
Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçe Belediyesi, görüntü kirliliği oluşturan eski çöp konteynerlerini toplayarak yerine daha hafif ve pratik olan çöp konteynerleri yerleştirdi. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sabahın erken saatlerinde Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde başlatılan çöp konteynerlarını yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Baydilli incelemeler sırasında vatandaşlarla tokalaşıp bir süre sohbet etti. Karaköprü’nün her zaman en iyiye layık olduğunu ifade eden Başkan Baydilli, İlçenin temizliğine çok önem verdiklerini belirtti. Başkan Baydilli, “Bugün Mehmet Hafız Bulvarı olan ve halk arasında 35 mt olarak bilinen bölgedeki çöp konteynerlerini yeniledik. Daha önceki çöp konteynerlerimiz 600 TL’ydi yeni konteynerlerimiz ise 750 TL. Daha modern ve su kaçırmıyor. Biz Karaköprü Belediyesi olarak tüm hizmetlerimizi vatandaşlarımız için yapıyoruz. Karaköprü’müz her şeyin en iyisine ve en modernine layıktır. Yeni konteynerlerimizi ilk olarak Esentepe mahallesinde denemesini yapmıştık. Yaptığımız denemeler olumlu sonuç verince kısım kısım tüm ilçemizi daha hafif ve pratik olan yeni konteynerlerle değiştireceğiz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Karaköprü’de Çöp Konteynerları Yenileniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karaköprü’de Çöp Konteynerları Yenileniyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı