Dünya Haberleri

DÜNYA

  Karakolda skandal

  hurriyet.com.tr
  15 Aralık 2009 - 17:38Son Güncelleme : 15 Aralık 2009 - 11:40

  Barda olay çıkaran genç kızları karakolda sorgulamak yerine, onlara uniforma ve şapkalarını vererek fotoğraf çektiren polisler hakkında soruşturma başlatıldı. Karakoldaki skandal fotoğrafların Facebook'ta yayınlanmasıyla ortaya çıktı.

  KARAKOLDA BU SEKSİ POZLARI VERDİLER

  İngiltere'de Burton kasabasında yaşanan skandal emniyet müdürlüğünü karıştırdı. Yaşları 22 olan genç kadınlar bir barda olay çıkardı. Olay polise haber verildi. Bara gelen polis, iki genç kızı zanlı ikisini de tanık sıfatıyla karakola götürdü. Buraya kadar her şey normal seyrinde gelişti. Genç kadınlar sorgulanacak, ifadeleri alınacaktı. Ancak böyle olmadı.

  Fizikleri oldukça düzgün olan genç kızlar, polislerin uniforma ve şapkalarını alarak fotoğraf çekmeye başladı. Kızlar polis uniformalarıyla karakolun değişik mekanlarında seksi pozlar verdi. Fotoğraflar sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta yayınlanınca, karakolda bu skandala izin veren polisler hakkında disiplinsizlikten dolayı soruşturma açıldı. Polisler ise kadınların bilgileri dışında uniforma ve şapkaları alarak fotoğraf çektirdiklerini iddia etti.


  DÜNYADAN KISA KISA...

  EKVADOR'DA 5 YENİ VOLKAN BULUNDU
  Güney Amerika'nın küçük ülkesi Ekvador'da 5 yeni volkan bulundu. Bir grup araştırmacının yeni volkanları, başkent Quito'nun güneydoğusunda ortaya çıkardığı belirtildi. Araştırmacılardan Minard Hall ve Patricia Mothes, henüz görevlerinin bitmediğini, başka volkanların da keşfedilebileceğini söylediler.

  PAKİSTAN TARİHİNİN EN BÜYÜK BANKA SOYGUNU
  Pakistan tarihinin en büyük banka soygunununda 311 milyon rupi (yaklaşık 5.6 milyon TL) çalındı. Pakistan'ın metropol kentlerinden Karaçi'de bulunan Allied Bank'ın, sıkı önlemlerle korunan çelik kasasının eritilerek soyulduğu bildirildi. Allied Bank yönetimi, bankadan 311 milyon rupi paranın çalındığını açıkladı. Karaçi polisi, ülke tarihinde bu çapta bir banka soygunun hiç görülmediğini bildirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı