DENİZLİ HABERLERİ

Karahisar ve Garipköy'e altyapı hizmeti

DHA
28.03.2016 - 15:51Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ), Tavas'ın Garipköy ve Karahisar mahallelerinin altyapısını yeniliyor.

AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, DESKİ'nin Tavas'ın Karahisar ve Garipköy mahallelerinde yürüttüğü altyapı çalışmalarını inceledi. AK Partili Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol'la birlikte Garipköy ve Karahisar'a giden Zolan, DESKİ yetkililerinden altyapı çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Zolan, Denizli'nin büyükşehir olmasının ardından tüm sistemi oturttuklarını, cenaze, itfaiye, altyapı gibi hizmetlerin sağlıklı olarak yürütüldüğünü belirtti.

Karahisar ve Garipköy'e verdikleri altyapı sözünü yerine getirdiklerini belirten Zolan, "Daha önce bir söz vermiştik. O sözümüzü yerine getirmek için çalışıyoruz. Çok şükür alt yapı çalışmalarımız sürüyor. Bunlar daha da artarak devam edecek. Altyapı bittikten sonra Tavas Belediyesi'yle birlikte kaldırımıyla, asfaltıyla, kilit taşıyla baştan aşağı yapacağız. Denizli'de ne varsa ilçelerde ve mahallerde de aynısı olacak" dedi.

Osman Nuri BOYACI / DENİZLİ, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Karahisar ve Garipköy'e altyapı hizmeti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 15 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karahisar ve Garipköy'e altyapı hizmeti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı