GeriFutbol Karaduman: Şener'in tavrını anlamak mümkün değil
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karaduman: Şener'in tavrını anlamak mümkün değil

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu listesinde bulunan ve Trabzonspor'un baskıları sonrası listeden çekilen Önder Karaduman suskunluğunu bozdu.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, Mehmet Ali Aydınlar'ı arayarak "Ya Önder Karaduman'ı listeden çıkartırsınız ya da Federasyon'un bundan sonraki hiçbir faaliyetine katılmayacağız" diyerek tehditte bulundu. Bunun üzerine Mehmet Ali Aydınlar, konuyu Önder Karaduman'a iletti. Önder Karaduman da Aydınlar'dan listeden isminin çıkarılmasını istedi.

Önder Karaduman yaptığı açıklamada, "Sadri Şener, Mehmet Ali Aydınlar'ı bundan sonraki faaliyetlerinizde yer almayacağız diye tehdit etti. Hatta Birçok kulübü arayarak Önder Karaduman'ın ismini çizin diye de yoğun bir kulis çalışması yaptı. Şener'in bu tavrını anlamak mümkün değil. Ben çok çok iyi bir Trabzonsporluyum. Bana Fenerbahçeliymiş gibi bir muamele yapılmasına bir anlam veremedim. Bana yapılan bu davranış Trabzonspor'a resmen ihanettir" dedi.

Ayrıca Karaduman; "Trabzonspor gibi büyük bir camiayı yöneten bir kişinin beni çok iyi tanımasına rağmen böyle bir tavır sergilemesi kabul edilmesi güç bir olaydır. Benim bulunduğum Futbol Federasyonun'da Trabzonspor'un en ufak hakkı yendiğinde neler yapabileceğimi İstanbul'da ki üç büyük kulüp başkanı çok iyi biliyor. Benim bu kadar etkili ve sonuç üreten bir insan olduğumu bile bile ortaya konmak istenen tavır tam anlamıyla Trabzonspor'a ihanettir" görüşlerine yer verdi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle