Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karadeniz'de zor gece

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şimşek, gol silahı Fazlı'dan yoksun mücadele edecek

Çarşamba günü Bursaspor ile oynanacak kupa maçına daha çok önem veren Abramczyk, kırmızı beyazlı futbolcuları uyardı: Bugün Trabzon önündeki 90 dakikayı sakatlık yaşamadan bitirelim.

Trabzon'dan jest

Dün sabah Ankara aktarmalı olarak Trabzon'a giden Antalyaspor, ayağının tozuyla yaptığıter idmanından sonra dinlenmeye çekilerek maç saatini beklemeye başladı. Evsahibi Trabzonspor, Antalya'da her zaman gördüğü konukseverliğe karşılık kırmızı beyazlı takıma tesislerini açtı. Şimşekler, dünkü ter idmanını Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptı.

Tek eksik Fazlı

Antalyaspor, bu gece saat 19.00'da başlayacak olan karşılaşmada güçlü rakibi Trabzonspor karşısına gol yollarındaki en etkilisilahı Fazlı'dan yoksun olarak çıkacak. Gripal enfeksiyona yakalandığı için maç kadrosundan çıkarılan golcü futbolcunun, çarşamba günü Bursa ile oynanacak kupa maçına yetiştirilmesi için tedavisine devam ediliyor.

Sakatlık uyarısı

Çarşamba günü Antalya'da Bursaspor ile oynanacak kupa maçına daha çok önem veren Abramczyk, dün öğleden sonra futbolcularla toplantı yaparak sakatlıklara karşı uyardı. Alman çalıştırıcı, ‘‘Rakibimiz bu maçı kazanmak için bütün gücüyle asılacak. Oyun içinde sert hareketlerden kesinlikle kaçınıp bu 90 dakikayı sakatlanmadan bitirin’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler