DÜZCE HABERLERİ

Karadeniz’de Balık Bolluğu

IHA
31.10.2015 - 11:46Son Güncelleme :

BATI KARADENİZDE BALIK BOLLUĞU

IHA

Akçakoca’da balık pazarında fiyatlar balık bolluğu nedeniyle düştü. balık pazarında kilosu 10 TL’ye düşen hamsi, vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen balık türleri arasında yer aldı.
Batı Karadeniz Bölgesi Akçakoca’da hava şartları ile değişen avcılık sezonunda balık bolluğu yaşanıyor.Yaşanan balık bolluğu nedeniyle fiyatların da düştüğünü söyleyen balıkçılar, "Batı Karadeniz sahilinde son bir haftadır öğle saatlerinden sonra poyraz fırtınası yaşanıyor, ancak sabah saatlerinde avcılık iyi oluyor. Balık şu an bol vatandaşlarımız bol bol hamsi yiyecekler" diye konuştular.
Öte yandan balık pazarında hamsi 10, palamut 10-15, çinekop 20, çupra, 7, levrek 7, istavrit 10, barbun ise 15-30 TL’den satışa sunuluyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Karadeniz’de Balık Bolluğu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 11 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karadeniz’de Balık Bolluğu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı