TEKİRDAĞ HABERLERİ

Karadeniz: "Bende Bir Kürdüm"

IHA
19.10.2015 - 15:20Son Güncelleme :

AK PARTİLİLER HABER GAZETESİNİ ZİYARET ETTİ

IHA

AK Parti Tekirdağ 5. sıra Milletvekili adayı Ömer Karadeniz ve İlçe Başkanı Abdullah Öğe, seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Karadeniz, kendisinin de Kürt olduğunu açıkladı.
Türkiye’de yaşanan olaylardan Ak Parti’nin mesul olmadığını belirten AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, “Dış mihraklar Türkiye’nin coğrafyasında hakim bir ülke olmasını istemiyorlar. Türkiye’nin lider bir ülke olması ve İslam ülkeleri arasında lider olmasını istemiyorlar ve hedefe oturtturuyorlar. Tek başına iktidarı dış mihraklar istemiyorlar. Şu seçim sürecinde AK Parti elinden geleni yaptı. Elini taşın altına koymayanlar bugün hiç bahane aramasınlar. Koalisyon çalışmalarını da yerine getirdiğimizi düşünüyorum” dedi.
“İNSANLARI TERÖRDEN KURTARACAĞIZ”
Terör olaylarına değinen AK Parti Tekirdağ 5. sıra Milletvekili adayı Ömer Karadeniz, "İktidarsanız öncelikle hiçbir vatandaşın burnunun kanamaması için ciddi bir faaliyet ve çaba sarf etmek zorundasınız. Bu coğrafyada terörün önüne geçmek gerçekten kolay değildir. İktidar bununla mücadele ediyor, muhalefet de izliyor. ‘Siz iktidarsınız siz çözün ve önlem alın’ diyor. Bu terör olayları cumhuriyet boyunca devam etmiş ve AK Parti döneminde çözülmüştür. Hak ve özgürlükler alanında bugün hakkı verilmemiş tek bir kimlik yoktur. Kişilere verilmiş hakları çok gören bir örgüt vardır. AK Parti’de bugün cumhuriyet tarihinde yapılmamış bir işi yapıyor. Halk ile terör örgütünü birbirinden ayırarak eli silahlı ne kadar insan varsa hedeflerini tespit edip vuruyor. İnşallah kısa sürede terör belasından kurtulacağız” dedi
“BENDE BİR KÜRDÜM”
Kars Sarıkamışlı olduğunu belirten ve kendisinin de Kürt olduğunu söyleyen Karadeniz, "Bu ülke üzerinde yaşayan kim varsa onları renkleri ve desenleri ile seviyoruz. Hepsinin kardeşliğine inanıyoruz. Bu ülkenin her karış toprağı bizimdir. Ülkemiz güçlüdür ve ülkenin başında güçlü bir iktidar vardır. Kimseyi de pabuç bırakmayacaktır. Bunlar tamamen kaos ortamı hazırlamaya yöneliktir. İnşallah AK Parti bu ülkede vicdan sahibi insanlar buna müsaade etmeyecektir. Bunlar AK Partinin önünü kesmek için yapılan davranışlardır” açıklamasında bulundu.
AK Parti’nin seçim beyannamesinden bahseden Karedeniz, "AK Partinin seçim beyannamesi her kesime hitap ediyor. Gübrede KDV kaldırılacak, emekliye yıllık bin 200 lira, iş kuracaklara 50 bin lira hibe desteği verilecek. AK Parti hiçbir zaman popülizm yapmadı. Zamanı olduğu içinde şimdi yapıyor. 2002 yılında ülkeyi devraldığımızda ekonomik olarak çökmüş siyasi yönden idare edilemez haldeydi. O gün ki Türkiye’yi hasta bir adama benzetiyorlardı” dedi.
AK Parti’nin sahadan gelen ikazları dikkate aldığını belirten Karadeniz, "Hiçbir zaman vatandaşın söylediklerine kulak tıkamadık. Halkın sesini ve nabzını tuttuk. Kapaklı ve Çerkezköy’de yüzde 50, Türkiye genelinde ise yüzde 45 oy alacağız” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Karadeniz: "Bende Bir Kürdüm" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 15 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karadeniz: "Bende Bir Kürdüm" haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  06:11
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:55
 • Yatsı
  19:29
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı