BURSA HABERLERİ

Karacabey Sempozyumu Tamamlandı

IHA
03.10.2015 - 12:00Son Güncelleme :

A

IHA

Karacabey Sempozyumu’nda, 3 gün boyunca tarımdan sağlığa kadar ilçe hakkında bütün konular konuşuldu.
Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Uludağ Üniversitesi Karacabey Meslek Yüksek Okulu (MYO) tarafından düzenlenen Karacabey Sempozyumu sona erdi. 1 Ekim tarihinde başlayan sempozyum 3 günlük yoğun bir programı kapsadı. Bu sene ilki düzenlenen Karacabey Sempozyumu’nda ilçe hakkındaki bütün konular konuşuldu. Karacabey’in doğal kaynakları, tarih, kültür, tarım, hayvancılık, turizm, sanayi ve ticaretteki potansiyelinin ortaya konulduğu sempozyumda, eğitim, sağlık ve sosyal hayatın değerlendirilirken, başta tarım, hayvancılık, sanayi, ticaret, ekonomi ve sosyal yaşam olmak üzere mevcut durum, sorunlar ve çözüm önerilerinin tartışıldı. Sempozyumda ele alınan konuların önümüzdeki yıllarda takip edilmesi amacıyla raporlama çalışmalarının devam edileceği ifade edildi. Sempozyuma Karacabey MYO öğretim üyelerinin yanında Karacabey’in bir çok kurum ve kuruluşunun temsilcileri de katıldı.
Sempozyumun genelini değerlendiren Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü de, 1,5 yılda çok yoğun emeklerle meydana getirilen sempozyumda arzu ettikleri sonuca ulaştıklarını söyledi. Güncü, “Karacabey’in dünü bugünü geleceği mottosuyla bu sempozyuma bir isim koyduk. Bu etkinliğimizle Karacabey’in geleceğine önemli bir not düştük. Karacabey’in önü açık, Bölgenin parlayan yıldızı olacaktır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Karacabey Sempozyumu Tamamlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Ekim 2015 tarihinde saat 12 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karacabey Sempozyumu Tamamlandı haberi güncellenecektir.

BURSA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:26
 • Guneş
  08:14
 • Öğle
  13:12
 • İkindi
  15:33
 • Akşam
  17:48
 • Yatsı
  19:23
Sayfa Başı