« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Karabük'ü yenmek istiyoruz"

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi takımlarından Şanlıurfa Engelliler Basketbol Takımı, kendi sahasında Karabük ekibiyle oynayacağı maçtan galip gelmek istiyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüp başkanı ve takım antrenörü Veysi Fırat, yaptığı açıklamada, ligde son 2 haftada oyuncularının sergilediği üst düzey performanstan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Ligin uzun bir maraton olduğunu dile getiren Fırat, şunları kaydetti:
“Ligin güçlü takımlarından Karabük ekibini yenmek istiyoruz. Takım olarak her maça galibiyet parolasıyla çıkıyoruz ve her takıma göre ayrı ayrı galibiyet hesapları yapıyor, öyle sahaya çıkıyoruz. Kardemir Karabük Spor Kulübü, hem şehrini hem de Kardemir Demir Çelik firmasını arkasına almış, ligimizin güçlü takımlarından biridir. Biz isteriz ki Şanlıurfa şehri ve ilimizdeki büyük firmalar da bize böyle destek versin ama nerede...Kulübümüz aylardır maddi sıkıntı içinde kıvranıyor. Bu duyarsızlığın sonucunda takımımız bir skandalla karşı karşıya gelecek ve en sonunda takımımız, maça çıkamaz bir hal alacaktır. Bir an önce başta sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız olmak üzere diğer mülki amirlerden maddi sıkıntımızın çözümü noktasında destek bekliyoruz.”

Fırat, 15 Ocak Pazar günü saat 13.00'da Karabük ekibiyle karşılaşacakları maçta idareci ve taraftarların desteklerini beklediklerini kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler