« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karabükspor'da yeni sezon formaları

Kardemir Karabükspor'un Spor Toto Süper Lig 2012-2013 sezonunda giyeceği formaların belirlendiği bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kulüp Başkanı Nevzat Şahin, yeni sezonda ateşin rengi olan kırmızı ve maviden oluşan renkler içinde 5 farklı forma giyeceklerini söyledi.

Formaları Lescon'un hazırladığını vurgulayan Şahin, “2012-2013 sezonunda giyeceğimiz formaları belirledik. Bir çok örnek arasından kırmızı-mavi çubuklu, gölgeli mavi, beyaz, gri ve kırmızı olmak üzere 5 forma modelini beğendik. Takımın ana sponsoru her zaman olduğu gibi Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) olmuştur. KARDEMİR takımımız için olmazsa olmazdır. Fabrika yönetimine bize verdikleri, desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz bir kurum takımıyız, buna göre hareket etme zorunluluğumuz vardır.”

Şahin, yeni formaların yeni sezonda şans getirmesi dileğinde bulundu.

Karabüksporda yeni sezon formaları

Skibbe: Takımda moraller yerinde

Gerede Esentepe Otel Spor Tesisleri'nde teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda koşu, istasyon ve pas çalışması yapıldı.

Skibbe, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gerede kampının iyi geçtiğini belirterek, birçok yerli ve yabancı takımın burayı kamp yeri olarak seçmesinin bir avantaj olduğunu söyledi.

Bu avantajları en iyi şekilde kullanarak lige hazırlanmak istediklerini vurgulayan Skibbe, “Gerede kampında yoğun bir çalışmayla kondisyon yükleyeceğiz. Bir sonraki yurt dışı kampımızda ise teknik çalışmalar ve hazırlık maçları yaparak lige hazır hale geleceğiz. Takımda moraller yerinde” diye konuştu."


Bunları da Beğenebilirsiniz