Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karabükspor sezonu tesislerde açtı

Kardemir Karabükspor, 2012-2013 futbol sezonunu törenle açtı.

Bülent DİKTEPE, Karabük-DHA
SON GÜNCELLEME

Kardemir Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin, Karabük'ün tanıtımı ve Kardemir'in marka değerinin yükseltilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Kardemir Karabükspor, Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nun tadilatta olması nedeniyle sezon açılışını dün akşam antrenmanlarını yaptığı Çamlık Spor Tesisleri'nde gerçekleştirdi. Teknik Direktör Skibbe, teknik kadro ve futbolcular tanıtıldı. Taraftarlara hitaben konuşan Nevzat Şahin, fair play çerçevesinde bir lig geçmesini dileyerek, "Karabük'ün tanıtımı ve Kardemir'in marka değerinin yükseltilmesi konusunda futbolcularımız elinden geleni yapacaklardır. Kulübümüzün başkanı olarak ben söz veriyorum" dedi.

Alt yapı konusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını söyleyen Şahin, "Bundan sonra alt yapıdan A takıma yükselecek oyuncular 1-2 kişi değil, 4-5 kişi olsun istiyoruz. Alt yapımıza dışarıdaki illerden gelen oyuncularımız için de güzel bir tesis hazırladık. Yukarıda ne yapılıyorsa aşağıda da onu yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Kurban kesiminin ardından dualar okundu. Kardemir Karabükspor, A2 takımıyla yaptığı maçı Jahiç, Şenol Akın ve Adem Çandır'ın golleriyle 3-0 kazandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz