« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karabük F.Bahçe'ye bileniyor

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Fenerbahçe karşısında geçen sezon iki karşılaşmada da talihsiz yenilgiler aldıklarını, şanssızlıklarını kırmak istediklerini söyledi.

BÜLENT DİKTEPE - KARABÜK, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Pazartesi günü deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Karabükspor, hazırlıklarını sürdürüyor. İldiz yoğun maç trafiği haftalarından geçtiklerini ifade ederek, "Bizim çıkış yapmamız gereken haftalardı. Bunu da son iki maçta başardık diye düşünüyorum. Genel olarak baktığımızda yavaş yavaş kendi oyunumuza dönüyoruz ama hala gerek oyunsal, gerekse oyuncu anlamında eksiklerimiz var. Ancak tüm takımların eksikleri olur, bu gayet normal. Bu nedenle doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum. Puan eksiklerimizi haftalar ilerledikçe gidereceğiz" dedi.

Pazartesi günü deplasmanda Fenerbahçe ile zor bir müsabaka oynayacaklarını belirten İldiz, "Fenerbahçe ile geçen sezon oynadığımız iki maç son derece zevkli ve çekişmeli geçti. İki karşılaşmada da talihsiz yenilgiler almıştık. Şanssızlığımzı kırmak istiyoruz. Fenerbahçe ile Kadıköy'de oynamak son derece zordur ve bunun bilinci içersinde sahaya çıkacağız. Elimizden geleni yaparak iyi bir netice ile dönmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı. 


Bunları da Beğenebilirsiniz