Ege Haberleri

EGE

  Karabağlar'da iftar buluşması

  İZMİR, (DHA)
  08 Ağustos 2012 - 00:00Son Güncelleme : 06 Ağustos 2012 - 13:06

  AK Parti Karabağlar İlçe Teşkilatı'nın organize ettiği, AK Parti İzmir Milletvekili İlhan İşbilen'in de katıldığı iftar yemeği sonrasında uzun süre fikir alışverişinde bulunuldu.

  AK Parti Karabağlar İlçe Teşkilatı'nın organize ettiği yemekte konuşan AK Parti İzmir Milletvekili İlhan İşbilen, birlik ve beraberliğin, paylaşmanın çok önemli olduğu mübarek ramazan ayında Karabağlarlılarla birlikte olmaktan mutlu olduklarını dile getirdi. Ramazanda herkesin birbiriyle sofrasını paylaşması gerektiğini söyleyen İşbilen, “Bu sayede vatandaşlarımızla, yöneticilerimizle soframızda dertleşeceğiz, dertlerimizi de paylaşacağız. Karabağlar'da başarılı bir teşkilatımız var. Onların yaptığı bu organizasyona olan yoğun ilgi bize Karabağlar'daki değişim adına önemli sinyaller veriyor. İnşallah Karabağlar'ın daha yaşanılabilir bir yer olması için hep birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.
  AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Kadir Uçar ise, Karabağlar olarak birlik ve beraberlik içinde bulunduklarının altını çizerek, “Ben değil biz olursak başarımız artacaktır ve biz bu mantıkla hareket ediyoruz. Bize verilmiş görevleri, makamları kendi çıkarlarımız için değil, milletin hizmet etmek için kullanmamız gerektiğinin bilinciyle, oturduğumuz koltuğun hakkını vermeye çalışıyoruz” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı