MANİSA HABERLERİ

Karaağaçlı Bilgi Evi Açılıyor

IHA
08.09.2015 - 11:41Son Güncelleme :

KARAAĞAÇLI ’DA YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANAN ŞEHZADELER BELEDİYESİ KARAAĞAÇLI BİLGİ EVİ ÖĞRENCİ KAYITLARINI ALMAYA BAŞLADI. 6 ANA BRANŞTA 30’UN ÜZERİNDE KURS AÇILABİLECEĞİNİ İFADE EDEN ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKAN ÖMER FARUK ÇELİK, AYNI ANDA 120 KURSİYERİN EĞİTİM ALABİLECEĞİNİ BELİRTTİ.

IHA

Şehzadeler Belediyesi tarafından Karaağaçlı’da yaptırılan Bilgi Evi hizmete açılıyor. Karaağaçlı ’da yapım çalışmaları tamamlanan Şehzadeler Belediyesi Karaağaçlı Bilgi Evi öğrenci kayıtlarını almaya başladı. 6 ana branşta 30’un üzerinde kurs açılabileceğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkan Ömer Faruk Çelik, aynı anda 120 kursiyerin eğitim alabileceğini belirtti.
Sosyal Belediyecilik alanında her türlü hizmeti halkla buluşturan Şehzadeler Belediyesi, en son hizmeti olan Şehzadeler Belediyesi Bilgi Evi’ni hizmete sunuyor. Karaağaçlı Mahallesinde yapımı tamamlanan Şehzadeler Belediyesi Karaağaçlı Bilgi Evi’nde açılacak kurslar için kayıtların başladığını belirten Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak her zaman belirttiğimiz gibi insan odaklı bir hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda Karaağaçlı Mahallemizde yapımını tamamlamış olduğumuz Şehzadeler Belediyesi Karaağaçlı Bilgi Evi’ni halkımızın hizmetine sunuyoruz. 13 Eylül tarihine kadar isteyen vatandaşlarımız okul dersleri, Sanat etkinlikleri, müzik etkinlikleri, sosyal etkinlikler, akıl oyunları ve mesleki kurslar branşlarındaki kurslar için başvurularını Şehzadeler Belediyesi Beyaz Masa’dan yapabilecekler. Bu 6 ana branş altında 30’dan fazla kursla hizmet verecek olan Şehzadeler Belediyesi Bilgi Evimize 7 ila 60 yaş arasında ki isteyen herkes başvuru yapa bilecektir. 7 dersliği bulunan Şehzadeler Belediyesi Bilgi Evinde aynı anda 120 kursiyer eğitim alabilecektir. Bu yeni hizmetimizin tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 7 Eylül Pazartesi günü başlayan kurs kayıtlarının 13 Eylül tarihine kadar devam edeceğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, kayıt yaptırmak isteyenlerin Beyaz Masa’ya müracaat etmeleri gerektiğini belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Karaağaçlı Bilgi Evi Açılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Eylül 2015 tarihinde saat 11 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karaağaçlı Bilgi Evi Açılıyor haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:27
 • Guneş
  08:12
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:30
Sayfa Başı