Gündem Haberleri

  Kara listede kimler var

  Hürriyet Haber
  21.11.2009 - 14:02 | Son Güncelleme:

  Kanal D'de 'Disko Kralı', 'Medya Kralı' ve 'Muhabbet Kralı' adlarında 3 program hazırlayan Okan Bayülgen'in kara listesindeki isimleri açıkladı.

  Tarkan / Foto Galeri 

  Recep İvedik’ten en komik kareler / Foto Galeri

   

  Bülent Ersoy’un en rüküş halleri / Foto Galeri

   

  Orada Neler Oluyor? programına konuk olan Okan Bayülgen magazin dünyasının bazı ünlü isimlerini, Kanal D’deki şov programına neden davet etmediğini anlattı. Yakın arkadaşı Beyazıt Öztürk’ün hazırladığı ‘Beyaz Show’a çıkmayanları kara listeye alan Okan Bayülgen “Geçen yıl Şahan Gökbakar söz verdiği halde son anda Beyaz’a çıkmamıştı. Ben de hem üzüldüm hem sinirlendim. Beyaz’a gitmeyen adam bana da gelmesin” dedi.

   

  ‘BÜLENT ERSOY'U DA ALMAM’

   

  Tarkan’ın yıllar önce söylediği “Türkiye’de talkshow programı yok” sözünü unutmayan Okan Bayülgen şöyle konuştu: “Talk-show’a ben sahip çıkacak değilim ama ne yapıyoruz biz? Ben zaten Tarkan’ı hiç çağırmadım ve hiç çağırmayı düşünmüyorum”. Okan Bayülgen programına davet etmeyeceği ünlüler arasında Bülent Ersoy’un da olduğunu belirtti. Okan Bayülgen “Bülent Hanım çok eğlenceli olabilir ancak onu biz sığdıramayız hiçbir yere. Öyle bir ortamımız yok” dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı