« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kara kedi girdi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TUYURAN BOZULDU

KSK'de Kaptan Cengiz'in süresiz kadro dışı bırakılması, iki yıldır uyum içinde çalışan yönetim ile teknik patron Rıza Tuyuran'ın da arasına kara kedi girmesine neden oldu. Yönetimin ilk kez kendisinden rapor almadan hareket etmesine bozulan Tuyuran yorum yapmaktan kaçınırken, Başkan Seyhan Evlioğlu, ‘‘Bu, bazı şeylerin değişeceğini gösterir’’ dedi. Karşıyaka’nın kapıları cumartesi gününe kadar basına kapatıldı.

FATURA CENGİZ'E

Yönetimin, Göztepe ve Y.Nazilli maçlarında yaptığı hataların yanı sıra futbolcuların para sorunu yüzünden cuma günü kampı terketmesinden Cengiz'i sorumlu tuttuğu öğrenildi. Bu yöndeki soruları, ‘‘Derin konulara girmeyin’’ diyerek geçiştiren Evlioğlu, ‘‘Cengiz, bazı hareketlerini değiştirirse, kendisini affedebiliriz’’ diye konuştu.

Hentbola kilit

MADDİ kriz nedeniyle zor günler geçiren KSK'de Başkan Seyhan Evlioğlu, Hentbol Şubesi'ni kapatabileceklerini açıkladı. 63 milyarlık bütçenin kendilerine ağır geldiğini belirten Evlioğlu, ‘‘Bu parayı 30 milyara indirmeye çalıştık, ama olmadı. Bırakın forma reklamını, reklamcık bile bulamadık. Bu hafta içindeki bazı gelişmelere göre şubeyi kapatabiliriz. Voleybolda da sıkıntı var. Geçen yıldan kalan 5 milyarlık borcu bu hafta ödeyeceğiz. Gittiği yere kadar gider’’ dedi.

GÖZDAĞI VERİLDİ

NAZİLLİ yenilgisinden sonra Cengiz'e, ‘‘Bütün hafta para sorununu çözebilmek için çaba harcadı, yönetici gibi çalıştı. Bu yüzden gergindi’’ diyerek sahip çıkan futbolcular, kaptanlarının kadro dışı bırakılmasına tepki gösterdi. Bazı oyuncuların peşinatını hala alamadığını, dağıtılan paranın da harçlık niteliğinde olduğunu vurgulayan yeşil-kırmızılılar, ‘‘Bu şartlar altında nasıl başarılı olabiliriz. Yönetim Cengiz'i kadro dışı bırakarak, hepimize gözdağı vermek istedi’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz