ANKARA HABERLERİ

Kara delik korkutuyor

Ender BAYKUŞ
24.09.2012 - 00:00Son Güncelleme :

Yenimahalle’de yaklaşık bir ay kadar önce yol ortasında oluşan ve giderek büyüyen çukur, sürücü ve vatandaşları tedirgin etti.

Ender BAYKUŞ

YENİMAHALLE  Eşref Bitlis Caddesi istikametinden İvedik Caddesi’ne dönen şoförler ve mahalle sakinleri, yol üzerinde her geçen gün giderek büyüyen çukura isyan etti. Bölgeye farklı bir iş için gelen EnerjiSa ekiplerine çukurun durumu hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla ricada bulunduklarını kaydeden mahalle sakini Vural Deniz, “İşleri olmamalarına rağmen ellerinde bulunan cihazla çukuru taradılar. Bize çok geniş bir alanda derin bir çukur olduğunu söylediler” dedi.

EĞİTİME GÖÇÜK ENGELİ

SİNCAN'DA KORKUTAN ÇÖKMELER

Bir ay önce oluştu

Çukurun bir ay kadar önce oluştuğunu dile getiren Deniz, çukurun büyük tehlike yarattığını belirterek şunları söyledi:

“Bir ay önce yolun ortasında küçücük bir çukur oluştu. İlk başta küçük olduğu için görmezden geldim. Fakat aradan geçen zaman içinde çukur genişlemeye başladı. El feneri ile altına kendim baktım fakat karanlıktan başka bir şey göremedim.

Birinin canı yanmasın

Sonra bölgede başkabir işle uğraşan EnerjiSa yetkililerini görünce onlardan rica ettim ve çukurun yanına getirdim. Ellerindeki cihazla çukurun olduğu bölgeyi taradılar. Yetkili bize, ‘Çukurun çok geniş ve derin olduğunu’ söyledi. O günden itibaren çok yerde dile getirdim ancak kimse ilgilenmedi. Dolmuş ve EGO otobüslerin sık kullandığı yolda çukur iyice genişleyebilir. Umarım o çukura kimse düşmez ve birisinin canı yanmaz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kara delik korkutuyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Eylül 2012 tarihinde saat 00 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kara delik korkutuyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı