« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kar: "Son fırsatımız olacak"

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un kulüp başkanı Emin Kar, “İzmir'den isteğimiz sonuçla döneceğimize inanıyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kar yaptığı açıklamada, takımın hazır hale gelmesi için en az 3 haftaya daha ihtiyaç duyduklarını söyledi.

TKİ Tavşanlı Linyitspor karşısında genç oyunculardan kurulu kadronun çok iyi mücadele ettiğini belirten Kar, “Genç oyuncularımız TKİ Tavşanlı Linyitspor karşısında çok iyi mücadele örneği gösterdi. Ancak, halen takımımız oturmadı. Özelikle 2-3 hafta zamana ihtiyaç duyuyoruz. Bize taraftarlarımızın sabır göstermesini istiyorum” diye konuştu.

Pazar günü deplasmanda Göztepe ile İzmir'de mücadele edeceklerini hatırlatan Kar, “Göztepe inanılmaz transferler yaptı. Ancak geçen hafta gördük
ki bizim gibi onların da zamana ihtiyacı var. Oyuncularımızın TKİ Tavşanlı Linyitspor karşısındaki oyun sistemine sadık kalmaları halinde İzmir'den isteğimiz sonuçla döneceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Transfer sezonunun 5 Eylül'de sona ereceğini ifade eden Kar, “Göztepe karşısında eksiklerimizi son kez görme fırsatımız olacak. Teknik Direktörümüz Erhan Altın'ın istediği doğrultuda eğer transfer yapılması gerekiyorsa, orta saha bir oyuncu almanın planını yapıyoruz. Ama son kararı hocamız verecek” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz