KARABÜK HABERLERİ

Kar, Çarşı Pazar Geziyor

IHA
27.10.2015 - 15:47Son Güncelleme :

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ÇARŞI PAZAR GEZEREK 1 KASIM SEÇİMLERİ İÇİN DESTEK İSTEDİ.

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar 1 Kasım tarihinde Milliyetçi Hareket Partisine oy veren hiç kimsenin keşke oy vermeseydim demeyeceğini söyledi
MHP Karabük Milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın Yenimahalle’de kurulan pazarı gezerek hem vatandaşlarla hem de pazarcı esnafları ile görüştüler.
1 Kasım tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçiminde kendilerine destek isteyen Kar ve Aydın diğer yerlerde olduğu gibi Yenimahalle’de kurulan pazarda da yoğun ilgi ile karşılaştılar. Seçim gününe kadar çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam edeceklerini belirten MHP Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar “ Mahalle mahalle, ilçe ilçe seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şimdi ye kadar beklide Karabük halkının yüzde 70’ile yüz yüze görüştük. Bugün de Yenimahalle’de kurulan pazarı geziyoruz. Hem esnaflarımızdan hem de pazara alış verişe gelen vatandaşlarımızdan yoğun bir ilgi var. Halkımız ve esnaflarımızın bu yoğun ilgisinin 1 Kasım tarihinde sandığa da yansıyacağından hiç şüphem yok. Seçim çalışmalarına başladığımız ilk gün dediğimiz gibi bugünde yine açık bir şekilde ifade ediyorum partimiz Karabük’te birinci parti olacaktır. Bizlerde Karabük halkının vermiş olduğu bu desteğe milletvekili olduğumuz zaman layık olacağız. Hiçbir vatandaşımız keşke oy vermeseydim demeyecek. Bizler bunu asla dedirtmeyeceğiz. Bugün olduğu gibi sürekli halkımız ile esnafımız ile içe içe olacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Kar, Çarşı Pazar Geziyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kar, Çarşı Pazar Geziyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı