« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaptanlara özel görev

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş yönetimi futbolcular ile yemekli toplantı yapacaklar ve kaptanlara sezon sonuna kadar birliği korumaları için uyarıda bulunacak.

<ı>İftar yemeği

Beşiktaş'ta Süleyman Seba başkanlığında toplanacak yönetim kurulu bu akşam Çilekli Tesisleri'ndeki iftar yemeğinde takım kaptanları Mehmet, Alpay, Ertuğrul ve Tayfur'u sert bir şekilde uyaracak. Seba ‘‘Beşiktaş taraftarının tek hedefi Türkiye Kupası ve lig şampiyonluğu kazanılmalı’’ dedi.

<ı>

Kenetlenme zamanı

Asbaşkan Fahrettin Curoğlu, bugün yapılacak antrenman sonrası toplantı yapılacağını ifade ederek, ‘‘Artık mazeret istemiyoruz. Kenetlenme zamanı. Tüm hatalar örtülüp başarıya giden istikrarlı yola çıkılmalı. Kaptanlarımızı da uyararak dikkatli olmalarını isteyeceğiz’’ yorumunu yaptı.

<ı>Birlik önemli

Takım kaptanları Mehmet, Alpay, Ertuğrul ve Tayfur'un ligin ikinci yarıda büyük çaba sarfetmeleri gerektiğini ileri süren Curoğlu düşüncelerini şöyle açıkladı: ‘‘Beşiktaş'ın gücü ortada. Önemli olan birliği sezon sonuna kadar sağlamak. Bu konuda kaptanlara büyük iş düşüyor.’’

<ı>

Güveniyoruz...

Curoğlu, Beşiktaş'ın bu sezon en çok gol atan ve puan toplayan bir ekip olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu: ‘‘Beşiktaş ilk yarıdaki başarısını ikinci yarıda da sürdürecektir. Hem teknik heyet hem de futbolcularımıza güveniyoruz. Taraftarlarımız desteklerini sürdürsünler.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler