« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaptanlar iş başında

Kaptanlarını çok yalnız bıraktıklarını düşünen Volkan ve Selçuk, arkadaşlık bağlarının güçlendirilmesi için kolları sıvadı. Sarı lacivertli futbolcular, artık bu iki deneyimli futbolcunun liderliğinde daha çok zaman geçirecek.

Uğur DEMİRKIRDI/DHA
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de son maçlarda alınan kötü sonuçların ardından takımdaki arkadaşlık bağları da sorgulanmaya başladı. Yeni transferler ile kaynaşmanın henüz sağlanamadığı, bunun için biraz daha süreye ihtiyaç duyulduğu açıkça görünür oldu. Bu nedenle Alex’ten sonraki kaptanlar Volkan Demirel ve Selçuk Şahin devreye girerek, takım ruhunu yeniden yapılandırmaya çalışacak. Sarı lacivertliler, sezon başında başlayan Aykut Kocaman-Alex krizinin takım üzerinde olumsuz etkisinin yaralarını artık sarmak istiyor. Bu süreçte Brezilyalı kaptanı yalnız bıraktıklarını ve Alex’in kendi sorunlarıyla uğraşırken takıma motivasyon ve arkadaşlık bağlarını güçlendirme adına etkili olamadığını düşünen Volkan Demirel ve Selçuk Şahin devreye girme kararı aldı.

Emre Belözoğlu’nun boşluğunu yerli futbolcular dolduracak

GEÇTİĞİMİZ dönemde Alex de Souza’nın bu konudaki en büyük yardımcısı Emre Belözoğlu olurken, şimdi kadroda olmayan bu futbolcunun yerine Selçuk Şahin ve diğer yerli futbolculardan Gökhan Gönül, Caner, Bekir, Mehmet Topuz gibi isimler de ellerinden geleni yapıp Fenerbahçe’ye takım ruhunu yeniden yerleştirmeye çalışıyor.

Antrenman ve maçların yanı sıra dışarıda daha sık görüşmeyi ve aileleri ile beraber etkinlikler düzenlemeyi düşünen futbolcular böylelikle Alex’in yükünü de hafifletmiş olacaklar.

Alex ile başlayan krizden dolayı sekteye uğrayan takımdaki arkadaşlık ortamının yeniden eski düzeyine getirilmesi için yoğun çaba harcanacak. Ayrıca yeni transferler Meireles, Krasiç ve Kuyt ile olan bağlar da artırılırken, bundan sonra daha çok birarada olarak takım ruhunun geliştirilmesi
amaçlanacak.

Samandıra’ya moral çıkarması

F.BAHÇELİ taraftarlar da sarı-lacivertli ekibe destek vermek için Samandıra’da buluşacak. Sosyal medya üzerinden yapılan çağrıda, taraftarların bugünkü akşam antrenmanı öncesi tesislerde toplanmaları istendi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler