Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaptanlar el koydu

Tam gün mesainin uygulandığı Samandıra Tesisleri’nde futbolcu arkadaşlarını motive etmek için çaba sarfeden Fenerbahçe’nin tecrübeli oyuncuları, yakaladıkları avantajı kaybetmemeleri gerektiğini vurguluyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de ipleri ellerine alan tecrübeli futbolcular, takımın psikolojik olarak maçlara iyi hazırlanması için yoğun çaba göstermeye başladı. Başta Volkan olmak üzere Gökhan ve Mehmet Topal gibi yıldız oyuncular, “Osmanlı maçından sonraki ‘Her şey bitti’ psikolojisi kadar, Kasımpaşa-Beşiktaş maçından sonraki ‘Biz şampiyon olduk’ havasının da yanlış olduğunu takım arkadaşlarına anlatıyorlar. Takımın sadece işine konsantre olması gerektiğini vurgulayan kaptanlar, bu tarz düşüncelerin negatif etki yapacağını belirtiyorlar. 

YENİ KAYIPLAR OLABİLİR

LİGDE artık kolay maçın kalmadığını vurgulayan takım kaptanları, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın oldukça zorlu virajları dönmeleri gerektiğinin altını çiziyorlar. Kalan her maçı kazanmak için sahaya çıkacaklarını anlatan üç tecrübeli yıldız, “Önemli olan yüksek konsantrasyon ile en iyi şekilde maçlara hazırlanmak” diyor. 3 futbolcu da takımda tam konsantrasyon sağlayabilmek için bu çabalarına sezon sonuna kadar devam edecek.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler