« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaptan'ın öfkesi

Beşiktaş’ın milli futbolcusu Tayfur, kötü futbol için arkadaşlarını uyardı. Daum'un yokluğunda soyunma odasında arkadaşları ile konuşan Tayfur, ‘‘Açıkça söylüyorum, bundan sonra kötü oynayan arkadaşım forma yüzü göremez’’ dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
TOPLANTI

Beşiktaş'da dün ilginç bir olay yaşandı. Almanya'da bulunan Teknik Direktör Daum'un yokluğunda Kaptan Tayfur sahneye çıktı ve antrenman öncesi takım arkadaşları ile soyunma odasında bir toplantı yaptı. Diyarbakırspor maçındaki kötü oyundan dolayı arkadaşlarını eleştiren Tayfur şunları söyledi:

YIKILIYORUZ

‘‘Ligin zirvesindeyiz. Ancak böyle oynarsak çabuk koparız. Kaybedilmiş bu puanları ileride aramayalım. Herkes sorumluluklarını bilsin. Diyarbakırspor karşısında kazandığımız bir puan oyunumuza göre başarı. Orta alandaki mücadeleyi bıraktığımız anda yıkılıyoruz.

EGOİZM YOK

Önümüzdeki maçlarda daha aktif ve daha dikkatli olmalıyız. Lütfen egoist oynamayın. Bakın dünkü maça... Forvetteki arkadaşlarımız yalnız kaldı. Çünkü orta alandan ne defansa, ne de forvete yeteri kadar destek gitmedi. Artık en zor dönemdeyiz. Ben açıkça söylüyorum, bundan böyle çalışmayan arkadaşım forma göremez.’’

ÖZÜR DİLEDİLER

Tayfur'un konuşmasından sonra söz alan Bayram ve Ahmet Dursun, takımda önemli eksikliklerin bulunduğunu hatırlatarak, Diyarbakır maçına ağrı kesici iğne ile çıktıklarını söyledi. Bu iki futbolcu kötü oyun nedeniyle arkadaşları adına özür diledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz