Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaptana göre değişimin nedeni

Beşiktaş'ın kaptanı İbrahim Üzülmez, Beşiktaş'taki değişimin nedeninin sorulması üzerine, en önemli unsurun takım olma olgusunu yakalamalarından kaynaklandığını belirterek, "Saha içinde o birlik ve beraberliği, o mücadeleyi, o isteği yansıtmaya başladık" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Uçtu uçtu Kartal uçtu: 0-1

Son dönemlerde saha içinde müthiş bir performans ortaya koyduklarını aktaran Üzülmez, "Takım olarak iyi mücadeleye ediyoruz. Takım olarak oynadığımızda da böyle önemli deplasmanlardan galip ayrılıyorsunuz. Bütün arkadaşlarımı gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ediyorum" diye konuştu.

Üzülmez, liderliğin ilk yarının sonunda o kadar önemli olmadığını, asıl sezon sonundaki liderliğin önemli olduğunu ifade etti.

Türkiye'de en çok eleştirilen 3 futbolcudan biri olduğunu da belirten Üzülmez "Bu eleştirileri hak etmediğimi düşünüyorum. Saha içinde görev verildiğinde her zaman isteğimle, mücadelemle ön plana çıkmaya çalışıyorum. Zaman zaman hatalarımız olmuştur, ama bu yaşımda örnek olmaya çalışıyorum. Genç arkadaşlarımıza örnek olmaya çalışıyorum. Saha içinde görev verildiğinde elimden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz