« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaptan harika

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sanlı KAPTAN

Skor harika, oyun iyi, oldukça iyi. Mehmet assolist. Bir attı, iki attırdı. Nefis paslar verdi. Nefis hareketler yaptı. Kaptan takımını sırtladı. Aferin koçum, aferin aslanım. Beş kişilik oynadın.

Oktay harika bir gol attı. Bu Oktay, kolayı kaçırıyor, zoru beceriyor. Oktay'ın yanında Ohen, her zamanki gibi uygun adım yürüyor. Gel gelelim o da golünü attı. Gol atana laf söylenir mi? Söylenir arkadaş, söylenir. Ne yapayım ben, bu Ohen'e bir türlü ısınamadım. Bu adam ne zaman biraz koşacak, biraz hareketlenecek, inanın bilemiyorum.

YANLIŞLARINI GÖRDÜ

Toshack, nihayet yanlışlarını görmüş. Savunmada Alpay, en geride libero. Alpay'a da koskocaman bir aferin. Harika oynadı. Önünde de Ali Eren ve Tayfun stoper olarak görev yaptı. İşte bu kadar. Beşiktaş, liberosuz oynayamaz. Çok şükür Toshack uyandı. Geri üçlü hemen hemen hiç hatasız oynadı. Deneyimsiz ve heyacanlı Hakan da kalesinde rahat etti.

Takımın derli toplu gözükmesinde Tayfur ve Oktay'ın kenar çizgilerden ortaya çekilmesinin de büyük rolü vardı. Neyse ki Toshack hatalarını görüp, dönüş yapmasını biliyor. Ben bu maçta Del Solar'dan büyük işler bekliyordum. Sırıtmadı ama, yeneteklerini de dört dörtlük sahaya yansıtamadı... Ve tabii iki kanat işleseydi fark en az ikiye katlanırdı. Beni sakın doyumsuz bulmayın. Ancak, bu tür maçlarda eline fırsat geçmişken atabildiğin kadar atacaksın. Beşiktaş üç attı, yeterli buldu. Tur kapısı açıldı, epeyce açıldı, hatta ardına kadar açıldı.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler