Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Kapsamlı bir inceleme: Resident Evil Revelations HD

  Hürriyet Haber
  28.09.2017 - 08:32 | Son Güncelleme:

  Resident Evil: Revelations uzun bir aradan sonra geri dönüyor; yenilenen grafikleri ve özellikleriyle oyunseverlerin karşısına bir kez daha çıkan yapım bakın oyunculara ne vaat ediyor?

  Resident Evil: Revelations HD'yi kısaca anlatmak gerekirse; 2012 yılı içerisinde Nintendo 3DS üzerinde çıkmış ve çıkışı ile birlikte, o eski tadı kazandırdığı için çok fazla beğenilmiş bir korku oyununun elden geçirilmiş yeni sürümü...

  Oyunun bu yeni sürümünde oyuncuları geliştirilmiş 1080p kalitede görseller karşılıyor ve oyunun PlayStation 3 sürümü ile karşılaştığımızda, arada grafik açısından gerçekten çok farklı olduğunu görmek mümkün. Elbette, tekrar bizlere sunulan oyun içerisinde bizleri karşılayan tek şey grafikler değil. Resident Evil: Revelations HD‘nin yeni sürümü içerisinde bizleri aynı zamanda bütün ek paketleri de bekliyor.

  Kapsamlı bir inceleme: Resident Evil Revelations HD

  2012'dekine benzer şekilde Raid modu özelliğinde The Ghost Ship: Chaos isimli yeni bir bölüm var. Oyunun grafiklerinde hayli iyileştirmeler yapıldığını sanırız söylemeye bile gerek yok! 

  Kapsamlı bir inceleme: Resident Evil Revelations HD

  Resident Evil Revelations HD'yi PlayStation Store üzerinde, oyunun PlayStation 4 sürümünü 59 TL gibi bir fiyata bulmak mümkün.

  Etiketler: capcom
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı