« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kapris kurbanıyım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Toshack döneminde, Galli teknik adamın kişisel kaprisleri yüzünden futboldan soğuduğunu belirtirken, ‘‘İki yıl defans ve orta alanda harcandım’’ dedi.

Kolay yetişmiyor Beşiktaş'ın golcüsü Ertuğrul Sağlam, Türkiye'de kolay kolay golcü yetişmediğine değinerek, ‘‘Türkiye'de bir çok cevher yabancı teknik direktörlerin kaprisleri yüzünden harcandı’’ dedi. Ertuğrul, Toshack döneminde Galli çalıştırıcının kişisel kaprisleri yüzünden futboldan soğuduğunu belirtti.

Beni harcadı Ertuğrul şunları söyledi: ‘‘Yönetim Toshack'a sınırsız yetki vererek takımın iskeletini oynattı. Toshack'ın getirdiği isimlerin ardında yedek kaldık. Türkiye'ye gelecek yabancılar bizlerden iyi olmalı. Rasim Kara döneminden sonra büyük bir düşüş yaşadık. İki yıl defans ve orta alanda harcandım.’’

Avrupa kralı olurdum Son yıllarda golcü yetişmediğine değinen Ertuğrul, ‘‘Hakan Şükür, Oktay dışında golcü sayabilir misiniz? 2 yıldır defans ve orta sahada görev yaptırılıyorum. Forvette yer alsaydım şimdi Avrupa'nın gol kralı olmuştum.’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler