Gündem Haberleri

  Kapıcıları çok kızdırdı

  Hürriyet Haber
  13.01.2011 - 16:38 | Son Güncelleme:

  Muhteşem Yüzyıl’a tepkilerin ardından şimdi de kapıcılar, henüz yayına girmeyen Adını Feriha Koydum adlı dizinin fragmanındaki “Kapıcı kızı kadar bile olamadın” sözünün kendilerine hakaret olduğunu iddia ederek RTÜK’e şikâyet yağdırdı...

  İLK BÖLÜM CUMA AKŞAMI EKRANDA        
   
  Kanuni ile Hürrem Sultan' in aşkını aniatan Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra şimdi de Adını Feriha Koydum adlı dizi krizi çıktı! Başrollerini Hazal Kaya, Vahide Gördüm ve Metin Çekmez'in paylaştığı ve ilk bölümü cuma akşamı yayınlanacak olan dizinin fragmanındaki, "Kapıcı kızı kadar bile olamadın" sözü kapıcıları ayağa kaldırdı. Başta kapıcılar olmak üzere birçok kişi dizi hakkında RTÜK'e şikâyette bulundu.

  SENİN HİÇ Mİ VİCDANIN YOK YAPIMCI?  

  Kapıcılar internette yayınladıkları metinle diziyi protesto etti: "Adını Feriha Koydum dizisinin yapımcısı hiç vicdanın yok mu? Fragmanda 'Kapıcı kızı kadar bile olamadın' diye bağıran kadının lafını koymak nasıl bir vicdansızlıktır. Kapıcılık utanılacak meslek mi? Onu izleyen kapıcının çocuğu ne düşünecek? Yazıklar olsun. Lütfen RTÜK'ü arayın üşenmeyin yarın okulunda kapıcı kızı diye aşağılanacak pek çok çocuk olacak." (HT Magazin)

               

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı