ANTALYA HABERLERİ

Kapıçay’da DSİ, Karayolları Ve Orman Bölge Müdürlerinden Ortak Etüt Çalışması

IHA
26.02.2015 - 10:53Son Güncelleme :

DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRÜ TURKAY ÖZGÜR, KARAYOLLARI 13. BÖLGE MÜDÜRÜ ŞENOL ALTIOK VE ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ MUSTAFA TÜRK, ANTALYA'NIN FİNİKE İLÇESİNDE YAPIMI DEVAM EDEN KAPIÇAY GÖLETİ RELOKASYON YOLU İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPTI.

IHA

DSİ 13.Bölge Müdürü Turkay Özgür, Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok ve Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk, Antalya’nın Finike ilçesinde yapımı devam eden Kapıçay Göleti Relokasyon Yolu ile ilgili toplantı yaptı.
DSİ Finike 133. Şube Müdürlüğü’nde gerçekleşen toplantının ardından DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok ve Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk, Finike Kapıçay Göleti Relokasyon Yolu güzergahında incelemelerde bulundular. Özgür incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada,"DSİ Bölge Müdürlüğü olarak kurumlar arasında diyalog ve istişareye çok önem vermekteyiz. Çok verimli bir istişare toplantısı ve arazide etüt çalışması yaptık. Finike Kapıçay Göleti inşaat çalışmaları süratli bir şekilde devam etmektedir. Bu çalışmamıza katkı yaptıkları için Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok ve Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk’e teşekkür ediyorum" dedi.
Finike Kapıçay Göleti’nin Gökbük Köyü sınırlarında Başgöz Çayı üzerinde ve Finike-Elmalı karayolunun 25’inci kilometresinde bulunduğu belirtilirken, göletle 18 bin 700 dekar tarım arazisinin sulama suyu ihtiyacının karşılanacağı bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Kapıçay’da DSİ, Karayolları Ve Orman Bölge Müdürlerinden Ortak Etüt Çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 10 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kapıçay’da DSİ, Karayolları Ve Orman Bölge Müdürlerinden Ortak Etüt Çalışması haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:15
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:50
 • Yatsı
  19:21
Sayfa Başı