« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kapalıçarşı'dan Erkan Zengin açıklaması

"Hedef 1 Milyon Üye" projei kapsamında Kapalıçarşı'ya giden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın ziyaretinde renkli görüntüler yaşandı. Gezi sırasında Yıldırım'a eşlik eden asbaşkan İlhan Ekşioğlu, Eskişehirsporlu Erkan Zengin'in transferi için, "Teklifimizi yaptık, bekliyoruz" açıklamasını yaptı.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım "Hedef 1 Milyon Üye" projesi kapsamında bugün Kapalıçarşı'yı ziyaret etti.

Kapalıçarşı esnafının daveti üzerine gerçekleşen ziyaret son derece renkli görüntülere sahne oldu.

Kapalıçarşıdan Erkan Zengin açıklaması

Çarşıya girişinde, "Her yer Aziz, her yer Yıldırım" tezahüratlarıyla karşılanan Yıldırım için Kapalıçarşı, Fenerbahçe bayraklarıyla süslendi.

Esnafla sohbet eden Yıldırım, daha sonra taraftarlarla birlikte bir lokantada yemek yedi.

Kapalıçarşıdan Erkan Zengin açıklaması

Aziz Yıldırım'a Kapalıçarşı gezisinde Fenerbahçe yöneticileri İlhan Ekşioğlu, Selim Sapan ve Hakan Dinçay ile Gaziantepspor'un eski başkanı Celal Doğan eşlik etti. Yıldırım, Sapan'a ait bir saatçi dükkanının açılışını da yaptı.

İLHAN EKŞİOĞLU: ERKAN ZENGİN İÇİN BEKLEMEDEYİZ
Kapalıçarşı'da Erkan Zengin transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan Ekşioğlu, "Biz teklifimizi sunduk, bekliyoruz" dedi.

Erkan Zengin'in Eskişehirspor’un sözleşmeli futbolcusu olduğunu hatırlatan Ekşioğlu, kırmızı siyahlı kulübün başkanı Mesut Hoşcan'la görüşüp tekliflerini ilettiklerini belirterek, "Biz teklifi yaptık ve kenara çekildik. Ondan sonra herhangi bir görüşme yapmadık. Erkan Eskişehirspor'un sözleşmeli futbolcusu. Bunun bilincinde olarak Eskişehirspor'un tavrını bekliyoruz. Eskişehirspor yönetimi, şu anda öyle bir düşünceleri olmadığını söyledi. Bunun üzerine yapacak bir şey yok. Biz çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz