ANTALYA HABERLERİ

Kapalı pazar için kura çekimi

DHA
31.03.2017 - 16:42Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - KONYAALTI Belediyesi tarafından Öğretmenevleri Mahallesi'nde yapımı tamamlanan kapalı pazar yerinin yer tahsisi için kura çekimi gerçekleştirildi.

Geçen aylarda yapımına başlanan ve kısa sürede inşaat çalışması tamamlanan Öğretmenevleri Mahallesi Kapalı Semt Pazarı'nda 116 üretici toplam 260 pazarcı esnafı tezgah kuracak. Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu'nda yapılan kura çekimi ile pazarcı esnafının yerleri belirlendi.

Noter huzurunda yapılan kura çekimine Konyaaltı Belediyesi Başkan Vekili Cansel Tuncer, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Edip Kemal Bahadır, Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Çetin ile Antalya Semt Pazarcılar Odası Yönetim Kurulu üyeleri Tevfik Terlik, Mustafa Koç ve Mustafa Öztürk katıldı.

Cansel Tuncer, son derece modern bir kapalı pazarı daha bölgeye kazandırdıklarını söyledi. Yapılan kura çekimi ile yer tahsisi işlemini de tamamlamış olduklarını dile getiren Cansel Tuncer, 5 Nisan Çarşamba günü kurulacak pazarın, esnaf ve vatandaşa şimdiden hayırlı olması dileğinde bulundu.

3 bin metrekare alan üzerine kurulan Öğretmenevleri Kapalı Semt Pazarı içersinde zabıta hizmet binası, duyurular için özel ses sistemi, pazarcı esnafının ve alışveriş yapan vatandaşların güvenliği için kamera sistemi, tuvalet ve çay ocağı yer alıyor.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Kapalı pazar için kura çekimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 16 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kapalı pazar için kura çekimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı