ADANA HABERLERİ

Kapaksız Rögarlar Tehlike Saçıyor

IHA
26.10.2015 - 14:27Son Güncelleme :

ADANA’DA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDEN TOROS CADDESİ’NİN KALDIRIMLARINDA KAPAKLARI KAPATILMAMIŞ RÖGARLAR TEHLİKE SAÇIYOR.

IHA

Adana’da yol ve kaldırım çalışmaları devam eden Toros Caddesi’nin kaldırımlarında kapakları kapatılmamış rögarlar tehlike saçıyor.
Kentin Seyhan ilçesindeki prestijli bölgelerinden Toros Caddesi’nde temmuz ayında yol ve kaldırım çalışmaları başlatıldı. Çalışmalar kapsamında altyapı unsurları da yeniden düzenlendi.
Cadde boyundaki çalışmalar devam ederken, rögarlar da birkaç ay önce düzenlendi. Cadde boyunca kaldırımlarda birkaç metre arayla yer alan rögarların üzerine kapak kapatılmadığı görüldü.
Çevre esnafı, birkaç aydır açık olan rögarların üzerine kendi imkanlarıyla çeşitli malzemeler koyarak olası kazaları önlemeye çalıştıklarını ancak özellikle akşam saatlerinde tehlikenin daha da arttığını söyledi.
Bazı vatandaşlar ise görme engelliler için yapılan sarı şeritler ile parke taşlarının gelişigüzel döşendiğini söylediler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Kapaksız Rögarlar Tehlike Saçıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kapaksız Rögarlar Tehlike Saçıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı