TEKİRDAĞ HABERLERİ

Kapaklı Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı’na Özdemir Seçildi

IHA
18 Eylül 2015 - 16:10Son Güncelleme : 18 Eylül 2015 - 16:11

KAPAKLI KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ TOPLANDI

IHA

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi başkanlığına Barış Özdemir seçildi.
Kapaklı Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Kapaklı Kent Konseyi Başkanı Fahrettin Gür başkanlığında toplandı. Kapaklı Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda Meclisler Çalışma Yönergesi’nin okunması ile başlayan toplantıda Kent Konseyleri ile ilgili genel bilgiler verildikten sonra meclisler çalışma yönergesi üzerinde duruldu. Toplantının bir sonraki gündem maddesinde ise Gençlik Meclis Yönetimi’nin seçimi için divan oluşturulmasına geçildi. Divan Kurulu Başkanlığı’na Uğur Çakır seçilirken, Divan Üyeliklerine ise Tolga Moral ve Cahit Can Yörük oy birliği ile seçildi.
Divan Başkanı Uğur Çakır, seçim için oturumu açarak, tek aday olması sebebiyle seçimin açık oylama usulü ile yapılmasını önerdi. Çakır’ın önerisi oy birliği ile kabul edildi.
Yapılan oylama sonucunda Kapaklı Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı’na Barış Özdemir, Gençlik Meclis Başkan Yardımcılığı’na Samet Bekar ve Gençlik Meclisi Üyeliklerine de Çağatay Durgut ve Salih Bekar oy birliği ile seçildi. Divan Başkanı Uğur Çakır, Gençlik Meclisi’nin yeni yönetimine görevlerinde başarılar diledi.
"GENÇLER SÖZ SAHİBİ OLACAK"
Kapaklı’da yaşayan gençlerin topluma, bilime, kültüre, sanata ve spora dair konulardaki gelişimlerine ilişkin programlara ve faaliyetlere katılımlarını sağlamayı ve bu konularda söz sahibi olmalarını hedeflediklerini belirten Barış Özdemir, "Gençlik Meclisi olarak Kapaklı’daki bütün gençlik yapılarını temsil eden bir yapı içerisinde olacağız ve tüm gençlerin doğrudan yönetime katkıda bulunmalarını sağlayacağız. Bir diğer hedefimiz ise gençliğin ihtiyaçlarını ve beklentilerini saptamak, iş birliği içinde özverili ve çözüm odaklı çalışmalar yapıp eğitim, sanat, spor, hizmet ve sosyal yardımlaşma gibi birçok alanda projeler üretmek, destekleyici politikalar geliştirmek, uygulamak ve tüm Kapaklı gençliğinin bu çalışmalardan mümkün olduğunca faydalanmasını sağlamaktır. Tüm genç arkadaşlarımızı meclisimize üye ve takım arkadaşı olmaya davet ediyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Kapaklı Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı’na Özdemir Seçildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Eylül 2015 tarihinde saat 16 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kapaklı Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı’na Özdemir Seçildi haberi güncellenecektir.

  TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   04:22
  • Guneş
   06:15
  • Öğle
   13:25
  • İkindi
   17:13
  • Akşam
   20:13
  • Yatsı
   21:51
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı